Těhotenská masáž

Objednávejte na +420 778 429 329.

Ceník

60 minut 750 Kč

Podrobnosti

Během těhotenství trpí ženy různými obtížemi, jako jsou bolesti zad, oteklé nohy a klouby, bolesti svalů, únavou a další neduhy. Pocity úzkosti a stresu, kterými těhotné ženy trpí, samozřejmě negativně působí jak na průběh těhotenství, tak na pracovní výkon. Je známo, že to, co budoucí matka prožívá, působí přímo na vývoj dítěte. Působení na vývoj dítěte se týká také příjemných pocitů a je vyzkoušeno, že pocit spokojenosti a klidu, které se ženě při masáží dostanou, je také přenášeno na dítě.

 

Masáž je jedno z nejstarších a nejjednodušších léčivých umění, které během těhotenství bezpečně a efektivně ovlivňuje „stres“ ženy (fyzický či emocionální). Masáž je způsob, jak léčit pocity znepokojení, neklidu, či sklíčenosti v průběhu těhotenství a je zcela přirozeným i přírodním řešením. Dopřejete-li si speciální těhotenskou masáž, naleznete krásný způsob, jak o sebe v době těhotenství pečovat a cítit se dobře. Je to jemná tlaková masáž, která zbavuje ženy bolesti zad hlavy, nespavostí, otoků a dalších potíží, pomáhá lépe zvládat stresové situace, pocit strachu a úzkosti. Provádí se v pohodlném oblečení.

 

Těhotenská masáž je určena právě pro Vás, ženy v očekávání. Po těhotenské masáži se budete cítit výborně fyzicky i psychicky A právě to má vliv i na prenatální vývoj Vašeho očekávaného potomka.

 

Pravidelná masáž usnadňuje průběh těhotenství i porodu a Vaše miminko ji vnímá jako velmi příjemný podnět. Těhotenská masáž uvolňuje bolesti zad, šíje, pocity těžkých nohou, otoky nohou, prohýbání se v bedrech a celkově harmonizuje psychiku a pohodu těhotné ženy.

 

Masáž zad provádíme v pozici vleže na boku na masážním lůžku. Při této poloze se dá dobře masírovat namáhaný kříž a bedra, ale i unavené nohy zezadu a hrudní páteř. Vleže na zádech s podloženými koleny masírujeme nohy zepředu, bříško, hrudník, ruce i šíji.

 

Masáž pro těhotné ulevuje bolestem zad a hlavy, pomáhá proti otokům končetin, nevolnostem a dalším těhotenským obtížím. Zabraňuje popraskání pokožky a vzniku jizev na stehnech (tzv. strie), břiše a prsech. Jedná se o naprosto bezpečnou techniku, která přináší fyzické, psychické i emocionální uvolnění, v těhotenství je tato masáž skutečným balzámem.

 

účinky

  • Relaxace a odpočinek

  • Uvolnění od bolestí, ztuhlosti a pnutí

  • Potlačuje únavu a stres

oblečení a další podrobnosti

  • Spodní prádlo či pohodlné šortky

  • Masáž pro těhotné ženy se může provádět od počátku 4. do konce 8. měsíce těhotenství. Reflexní masáže chodidel se v těhotenství neprovádějí.

Těšíme se na vás

Konzultace, objednávky a storno našich služeb přijímáme POUZE telefonicky, nikoliv přes Facebook, Instagram či e-mail.

+420 778 429 329