O nás

Dovolujeme si vás pozvat do našeho masážního salónu v Mostě, kde můžete uvolnit své tělo a mysl při tradiční thajské masáži, či se nechat hýčkat celotělovými luxusními peelingovými procedurami kosmetikou PURE FIJI.

Historie našeho salónu se začala psát v roce 2004 a za tu dobu jsme si získali v Plzni prestižní jméno a pyšníme se velkým množstvím věrných klientů, kteří k nám chodí pravidelně již od našich začátků. Masáže provádí výhradně rodilé Thajky, nebo Filipínky s certifikací prestižní chrámové školy Wat Pho v Thajsku.

Základem všech masáží je Thajská masáž (Nuat phaen boran – thajsky – นวดแผนโบราณ). Jedná se o metodiku práce s tělem spojující prvky akupresury a jógy. Pro velké množství protahovacích manévrů se často používají popisy jako „aplikovaná hatha jóga“ či reklamní název „jóga pro líné“. Sestava thajské masáže začíná v uvolněné poloze na zádech s prací na přední části těla. Rytmickým houpavým pohybem masér zpracovává chodidla, pokračuje uvolňující prací na energetických liniích. Sestava vrcholí velkými jógovými ásanami, kterých netrénovaný člověk sám nedosáhne. Masér používá celého těla, ale doteky chodidel či loktů jsou vždy cílené a není používáno násilné manipulace.

Přes intenzitu a práci s hlubokými strukturami není tradiční masáž vyčerpávající pro maséra ani pro masírovaného. Vidíte-li dobrou masérku při práci, můžete mít pocit, že tradiční masáž je vlastně meditací. Každá masáž začíná takovou intimní meditativní modlitbou. Ta je podmínkou k soustředění mysli na masáž a k udržení bdělého meditačního stavu během práce. Modlitba je prosbou o osvobození pacienta od všech bolestí a nemocí. Prvními doteky přejímá pacient masérovo vyladění a rytmus následující sestavy. Proto je kladena taková důležitost na zklidnění mysli a koncentraci.

Přímo na recepci můžete zakoupit originální dárek pro Vaše blízké – dárkové poukazy na jednotlivé druhy masáží, nebo si je můžete zakoupit v sekci Dárkové poukazy (objednat a zaplatit z pohodlí Vašeho domova).

Přijďte si odpočinout od každodenních starostí do příjemného prostředí našeho salonu v Mostě. Za doprovodu relaxační hudby vyzkoušejte účinky staroorientálních thajských masáží, tak neobvyklých pro nás, Evropany. Nabídka je opravdu pestrá – od tradiční thajské masáže, přes relaxační olejovou masáž či masáž chodidel, vám vřele doporučujeme i procedury jako bylinná masáž či královská Siam masáž. Pro milovníky wellness máme úžasnou lázeň nebo peelingové masáže ze souostroví Fiji. Po masáži je možné ještě chvilku posedět (v létě i venku) a nechat v klidu doznít její účinky při šálku dobrého čaje (zdarma). Parkování je možné bez problémů před salonem.

Masáže provádějí absolventky THAI TRADITIONAL MASSAGE SCHOOL, prestižní akreditované školy. Všechny masérky mají osvědčení pro všechny typy nabízených masáží i potřebnou praxi v oboru.

Těšíme se na vás

Konzultace, objednávky a storno našich služeb přijímáme POUZE telefonicky, nikoliv přes Facebook, Instagram či e-mail.

+420 778 429 329