Siam massage

Horká bylinná masáž/léčba je jednou ze základních součástí tradiční thajské medicíny a jedním z nejzajímavějších způsobů kombinace hlavních větví thajské medicíny, tedy bylinářství spolu s thajskou masáží. Přikládáním bylinných váčků na tělo dochází k uvolnění svalové bolesti a ztuhlosti a také ke zvláčnění Vaší pokožky. Tato velmi příjemná relaxační masáž v kombinaci s olejovou a thajskou tradiční masáží odstraní z těla škodlivé látky a vyčistí Vaši pokožku. Zahřeje tělo a zklidní Vaši mysl.

 

Byliny jsou každodenní součásti života v Thajsku a jsou užívány v tradičním léčitelství pro své omlazovací a harmonizující účinky na tělo, mysl i energii. Jedná se o bylinnou metodu v Thajsku známou jako Luk Pra Kob. Bylinné obklady jsou nahřáty v napařovacím hrnci a teplé jsou během masáže aplikovány na kůži.

Jsou vynikající v případě ztuhlých, bolestivých a natažených svalů a vazů, bolestí zad, artritidy, chronických bolestí či zranění, kožních chorob, migrén, chronického stresu a pocitu úzkosti. Směs tradičních thajských bylin používaná v těchto obkladech má současně uvolňující i povzbuzující účinky na tělo i mysl. Zklidňuje bolestivé a přepracované svaly, přičemž současně rozvádí tělesnou energii.

 

OBJEDNAT MASÁŽ +420 778 429 329
 

DOBA TRVÁNÍ MASÁŽE A CENÍK

120 min 1 850 Kč

Oblečení

  • Spodní prádlo